Новини

Кметът на 1 юни: "Скъпи деца, бъдете здрави, любознателни и щастливи!"

Кметът на 1 юни:

 

 

Кметът Димитър Николов поздрави бургските деца и техните родители по повод 1 юни – Ден на детето.

Скъпи деца,

Уважаеми родители,

Днес отбелязваме един от най-светлите и обичани празници – 1 юни, Международния ден на детето.

Този ден е посветен на вас – децата, които изпълват света с радост, любопитство, мечти и надежда. Вашите усмивки ни вдъхновяват да работим за по-добро бъдеще, в което всяко дете има възможност да расте щастливо, обичано и уверено в своите способности.

Пожелавам ви да запазите своята искреност, смелост и желание да откривате нови хоризонти. Мечтайте смело, учете с вдъхновение и никога не спирайте да вярвате в себе си.

На всички родители, учители и хора, които всеки ден се грижат за децата, благодаря за любовта, подкрепата и усилията, с които изграждат среда на сигурност, доверие и възможности.

Пожелавам ви да сте много здрави, любознателни и щастливи! Нека днешният празник бъде изпълнен с много усмивки, игри, незабравими емоции и щастливи моменти!

Честит Ден на детето!”.

Други актуални новини