Благодаря, Бургас! Бяхте уникални и направихте истински празник на Giro d'Italia в България!
“Благодаря, Бургас! Бяхте уникални, чудесни и вие направихте истински празник на Giro d'Italia в България! Това е категоричното мнение на организаторите!”. Това обяви кметът Димитър Николов след като морският град бе двудневен домакин за финала на първия етап и старта на втория на престижната колоездачна обиколка.
Видео: Петър Генчев и Евелин Георгиев
Браво, Бургас! Благодаря, че бяхте превъзходни домакини на Giro d’italia
Бургас изпраща своите абитуриенти. На добър час, деца!
