Браво, Бургас! Благодаря, че бяхте превъзходни домакини на Giro d’italia
“Първият етап приключи. Благодаря ви, бяхте превъзходни домакини и зрители! Браво, Бургас! Утре е почивен ден и ще ви очаквам на площад “Тройката” и по трасето на обиколката!”. Това обяви кметът на Бургас Димитър Николов в края на изпълнения с емоции ден от първия етап на престижната колоездачна обиколка Giro d’italia, чийто финал беше в морския град.
“А тази вечер на техническата оперативка на италианския екип оценката е- “Bravi per l’organizzazione”!”, обяви още кметът Николов.
Видео: Петър Генчев, Евелин Георгиев
Справихме се! Giro d’italia е прожектор, насочен към Бургас и към България!
Благодаря, Бургас! Бяхте уникални и направихте истински празник на Giro d'Italia в България!
